Fotograf ślubny – profesjonalna fotografia ślubna

Specjalizuję się w fotografii ślubnej i okolicznościowej. Moim celem jest dążenie do piękna i emocji, żeby na zdjęciach uchwycić istotę ślubu. Fotografuję przebieg ślubu w sposób dyskretny, spokojny z wykorzystaniem światła naturalnego. Staram się, by każda fotografia odzwierciedlała miłość, radość, śmiech i zabawę tego wielkiego dnia. Za pomocą aparatu fotograf tworzy wspomnienia, które będą trwać przez całe życie, dlatego fotografia ślubna jest odpowiedzialną i wymagającą dużego doświadczenia dziedziną fotografii.

Jeśli fotografia jest uchwyceniem wspaniałych i fascynujących chwil, to nie znam lepszych okazji, które dostarczają takich doświadczeń w sposób wiarygodny tak jak wesele. Dlatego chciałbym przyłączyć się do Was w tym szczególnym dniu, aby pomóc Wam opowiedzieć Waszą historię w moich fotografiach.

Moją specjalnością są:

 

Fotografuję na terenie woj. mazowieckiego w takich miastach jak: Warszawa, Nasielsk, Pułtusk, Płońsk, Serock, Ciechanów, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin, Pomiechówek, Wieliszew, Marki i inne.

 

Potrzebny jest Wam fotograf bo planujecie wesele, chrzest lub inną uroczystość? to dobrze trafiliście.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, a następnie do skontaktowania się ze mną, abyśmy mogli przygotować pakiet, który spełnia Wasze potrzeby. Fotograf ślubny Jacek Jankowski – zapraszam.