Fotograf na chrzest – przygotowanie, ceremonia, przyjęcie

Ceremonia chrztu świętego to pierwsza ważna uroczystość, w której główną rolę odgrywa dziecko. Zaproście ​fotografa na tą uroczystość​ i zyskajcie pewność, że w przyszłości w każdym momencie będziecie mogli wrócić pamięcią do tych niezwykłych wydarzeń.

Zacznijmy od przygotowań

Fotograf na chrzest​ swoją pracę zaczyna na długo przed ceremonią. Odbywające się w domu przygotowania to moment, w którym najlepiej widać wyjątkową więź łączącą dziecko z rodzicami. Wtedy najłatwiej uchwycić na zdjęciu uczucia i emocje – pełne miłości spojrzenie, delikatny, czuły gest, czy radosny uśmiech. W swobodnej atmosferze, dyskretnie i bez stresujących sytuacji postaram się przygotować dla państwa piękną opowieść o waszym rodzinnym szczęściu.

Ceremonia – najważniejszy moment

Odbywająca się w kościele uroczystość to wyjątkowe wydarzenie – zarówno dla dziecka i rodziców, jak też dla zaproszonych gości. Obrzęd chrztu świętego wywołuje zarówno poczucie dumy, uśmiech, jak i łzy wzruszenia. Wielokrotnie później pojawia się on we wspomnieniach i rodzinnych opowieściach. Dlatego warto uwiecznić go także na fotografiach. Oczywiście rolę tę można powierzyć komuś z rodziny, jednak lepiej pozwolić wszystkim bliskim w pełni uczestniczyć w ceremonii, a stworzenie doskonałych zdjęć pozostawić profesjonalistom. Wybierając odpowiedniego ​fotografa na chrzest możecie otrzymać doskonałą pamiątkę, dzięki której w przyszłości pokażecie dziecku, jak przebiegał jego wielki dzień, przywołacie panującą wówczas atmosferę oraz zaprezentujecie wszystkich obecnych gości.

 

Po uroczystości – czas na zabawę

Kiedy zakończy się kościelny obrzęd, można zaprosić najbliższych na przyjęcie w domu lub w którejś z restauracji w ​Warszawie​. To wyśmienita okazja do tego, aby w trakcie beztroskiej zabawy każdy z gości mógł stanąć do zdjęcia z małym bohaterem lub wszyscy obecni ustawili się do wspólnej, rodzinnej fotografii.

 

Zachęcam do skorzystania z moich usług

Wybór właściwego fotografa na chrzest​ to jedna z wielu ważnych decyzji, które muszą podjąć rodzice, przygotowując się do tego niezwykłego dnia. Zachęcam państwa do skorzystania z mojej oferty. Wykonuję usługi na terenie Warszawy​ i okolic. Jestem otwarty na pomysły i propozycje pojawiające się ze strony klientów. Dokładam wszelkich starań, aby moje prace były unikalne i wyjątkowe, a ujęcia i rodzaj zdjęć właściwie dopasowane do uroczystości, miejsca i państwa potrzeb. Dbam o dobrą atmosferę, a także o to, aby obecność aparatu nie krępowała uczestników uroczystości – swoją pracę wykonuję dyskretnie i profesjonalnie.

 

Jeśli więc cenią państwo indywidualne podejście do klienta, odpowiednie przygotowanie i wysoką jakość usług – serdecznie zapraszam do kontaktu.

Jacek Jankowski – fotografia ślubna w Warszawie i okolicach
tel: 504 078 660
info@jacekjankowski.com