fotograf ślubny warszawa

Witam na mojej stronie. Nazywam się Jacek Jankowski. Fotografuję na terenie woj. mazowieckiego w takich miastach jak: Warszawa, Nasielsk, Pułtusk, Płońsk, Serock, Ciechanów, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin, Pomiechówek, Wieliszew, Marki i inne.

Od kilku lat fotografia jest moją pasją, która daje mi wiele radości.
Fotografia ślubna i fotografia chrztu to dziedziny fotografii, które polubiłem najbardziej. Staram się aby wszystkie radosne chwile i towarzyszące im emocje, pozostały w Waszej pamięci na bardzo długo.

Nieważne czy to będzie Wasz ślub, uśmiech na twarzy Waszych dzieci, romantyczny portret, zdjęcie do albumu rodzinnego, te chwile postaram się uchwycić w najlepszy możliwy sposób. Posiadam już duże doświadczenie jako fotograf ślubny. Proponuję zapoznać się z portfolio i skorzystać z moich usług, zapewniam, że nie będziecie zawiedzeni.

Korzystam z profesjonalnego sprzętu firmy Nikon. Moim głównym aparatem jest Nikon D800, w połączeniu z jasnymi obiektywami gwarantuje uchwycenie niesamowitej głębi ostrości i wyrazistości. Posiadam też zapasowe body, żeby mieć pewność, że Was nie zawiodę.

Posiadam zezwolenie z Kurii na fotografowanie wszystkich uroczystości w kościołach.